SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Arboga Alpina
Fotboll
 
Kontakt Arboga Alpina

Föreningen bildades: 1979-01-01
Föreningsnummer: 14370-34
Organisationsnummer: 878500-3701
Bankgiro: 5615-2671

E-postadress: info@arbogaalpina.se 

Post och fakturaadress:

Arboga Alpina
c/o Sandra Fresk
Brattbergsvägen 48
73248 Arboga

faktura@arbogalpina.se 

Besöksadress:

Dyens Väg 4
73248 Arboga

 

 

 

 

Styrelsen
Ordförande    
Andreas Nyquist andreas@arbogaalpina.se 070-542 97 60
     
Sekreterare    
Tommy Franck tommy@arbogaalpina.se 070-331 72 42
     
Kassör     
Sandra Fresk sandra@arbogaalpina.se 070-332 16 41
     
Ledamot    
Linus Carlsson linus@arbogaalpina.se 070-272 33 15
Anna-Karin Bergström anna-karin@arbogaalpina.se  
     
Suppleant    
Therese Blomkvist therese@arbogaalpina.se 076-1289878
Johan Hagman johan@arbogaalpina.se  073-3983766

 

 
Webbkamera
Aktuell temp. i Teknikbacken:
Instagram
Facebook